בלוג

שירותי הענן שעסקים צריכים להכיר

טכנולוגיות המידע מעמידות לרשות העסקים כלים רבים המאפשרים לשפר ולייעל את פעילותם או ממש לעשות דברים שלפני כמה עשורים פשוט נחשבו בלתי אפשריים. למחשבים יש יכולות לעבד מידע במהירות עצומה ולבצע בדקות פעולות שללא מחשבים היו דורשות זמן רב. לצורך הדוגמה, נסו לדמיין כמה זמן לוקח לבצע ניתוח מכירות של פריט מסוים ללא מחשבים?

טכנולוגיות המידע מאפשרות לנו לעשות דברים שעד רק לפני כמה עשורים נחשבו לבלתי אפשריים. בתחילה טכנולוגיות אלו היו זמינות אך ורק לחברות הגדולות בעלות תקציבי הענק. אך היום ניתן לקבל שירותים רבים, בענן, בעלויות מגוחכות הזמינות גם לעסקים קטנים. אז להלן כמה דוגמאות לשירותים שניתן לקבל בענן ואתם חייבים להכיר אותם:

תבניות לבניית קמפיינים – עסקים קטנים חייבים להשקיע בפרסום וקידום מכירות במדיה הדיגיטלית. אלו יכולים להיות דפי נחיתה, קמפיינים בפייסבוק, ניוזלטרים וכו. עבור עסק קטן זוהי יכולה להיות הוצאה יקרה לשכור בוני אתרים ומעצבים. אולי תוכלו לנסות לעשות זאת בעצמכם אך התוצאות לא יהיו מקצועיות וחבל. היום ניתן למצוא מחוללי קמפיינים באינטרנט במודלים של תשלום חודשי אשר מהווה הוצאה סבירה עבור העסק. בעזרת התבניות תוכלו לבנות את הקמפיינים בקלי קלות והתוצאות הן ברמה הגבוהה ביותר. אפילו תוכלו לעבוד עם לוח שנה שיווקי המסייע לכם ליצור קמפיינים בהתאם לאירועים קלנדריים, כמו למשל קידום מכירות לקראת החגים, יום האישה…

הנהלת חשבונות בענן – כל עסק עובד היום עם תכנה להנהלת חשבונות. זוהי המערכת המאפשרת להפיק חשבוניות ושאר מסמכים חשבונאיים שהעסק צריך. כמובן שהמערכות האלו גם נותנות כלים חשובים לניהול העסק הן מבחינת הנהלת החשבונות והן מבחינת השיווק. היום ניתן לעבוד עם מערכות בענן והאמת שזה גם מאוד כדאי. כך אתם יכולים להתחבר למערכת מכל מקום שבו אתם נמצאים ולשלוף את המידע הדרוש. נניח ואתה יבואן אשר יוצא לעשות רכש בסין; עדיין תוכל להתחבר ולראות מה מצב המכירות בעסק. מעבר לזאת זה חוסך התעסקויות טכניות רבות.

גיבויים בענן – המידע העסקי שלכם הוא דבר חשוב מאוד. מאגר הלקוחות וכל התנועות החשבונאיות או כל דבר אחר הרלוונטי לעסק שלכם. אתם חייבים לגבות את המידע מכיוון שבנסיבות שונות אתם עלולים לאבד אותו. שיטת הגיבוי המקצועית והמקובלת ביותר היא גיבוי בענן. זה נותן לכם שקט נפשי וביטחון רב. בעזרת גיבוי בענן, גם בתסריט קיצוני שבו כל המשרד שלכם ישרף, המידע ישמר בשרת מרוחק ובקלי קלות תוכלו לשקם את פעילות העסק.

אתרי פרילנסרים – עוד דבר חשוב שכדאי להכיר זה אתרי פרילנסרים המאפשרים לכם לשכור אנשי מקצוע בעלות מוזלת לביצוע משימות שונות. אתרי הפרילנסרים מציעים שירותים שונים אשר יכולים להיות רלוונטיים עבור העסק שלכם: עיצוב כרטיסי ביקור, בניית אתרי אינטרנט, עיצוב לוגו, כתיבת תכן לאתרים ועוד.