בלוג

שעת גיבוש בעבודה

מה שרובנו מכירים בתור "Happy Hour", או בשפה מעט יותר מקצועית – שעת גיבוש היא פעילות שתופסת תאוצה בשנים האחרונות במקומות עבודה נחשבים אשר רווחת העובדים היא מעלה חשובה בשבילם.

משרדים רבים כמו היי-טק, משרד עורכי דין, סטארט-אפים וכו' נמצאים בלחץ מידי יום והעובדים משקיעים שעות רבות בעבודה, ולעיתים בתקופות עמוסות אף הרבה יותר מעבר לשעות העבודה. משרדים כאלה אשר מאמצים לעצמם את ה happy hour עושים שירות מצויין להם ולעובדים שלהם. העובדים אשר נותנים את כל כולם למען מקום העבודה שלהם מקבלים תגמול ויחס מיוחד בדמות שעה בשבוע שבה מדברים וחושבים על הכל, פרט לעבודה, בזמן שעות העבודה.

כל מקום בוחר לעצמו איך תראה השעה המדוברת. למשל משרדי פרסום ומקומות שמשתייכים לתחומים הצעירים וה"משוגעים" יותר נוהגים להעלות את העובדים לגג העבודה או לחדר הישיבות ולפנק אותם בבירה, פינוקים ולפעמים אפילו מוזיקה. כמובן שניתן לעשות כל מה שעולה על רוחכם וכל דבר אשר יתאים לעובדים שלהם, מבורך.

זכרו כי שימור העובדים הותיקים והחשובים בארגון הוא דבר חשוב ביותר. כפי שדיברנו במאמר הקודם על העסקה נכונה של עובדים, אין זו משימה קלה כלל וכלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *